Model: DH-PFS3006-4ET-36
SKU:
Barcode:
Product code:
DH-PFS3006-4ET-36
Dimensions (LxWxH):
300×260×194 мм
Weight:
1.02 кг
Already bought: 0 pcs.
Viewed: 2419 times
Characteristics
Main technical characteristics
  • Ports (Uplink): 2x RJ45 (100M)
  • Ports (DownLink): 4x RJ45 (100M)
  • PoE power consumption: Port: 1-4 ≤30W; Total: 36W
  • PoE protocols: IEEE802.3af (PoE), IEEE802.3at (PoE+)
  • Max. Bandwidth: 1.2 Gb/s
  • Packet forwarding speed: 890 kpps
  • Buffer memory: 768 Kb/s
  • MAC table size: 2K
  • Flow Control: Enabled by default
  • Power: AC 100V-240V
  • Operating temperature: -10ºC ~ +55ºC
  • Humidity: 10%~90%RH
  • Lightning protection: General mode 6KV; Differential mode 4KV
  • Dimensions: 194x108x35 mm
  • Weight: 560 g
  • Quantity in box: 10 pcs
  • Package size (W x H x D): 300 x 260 x 194 mm
  • Gross weight: 1.02 kg
  • Warranty period: 12 months.
Dimensions and weight
Dimensions (LxWxH):
300×260×194 мм