Model: DH-PFS4206-4P-120
SKU:
Barcode:
Product code:
DH-PFS4206-4P-120
Dimensions (LxWxH):
265×240×75 мм
Weight:
1.24 кг
Already bought: 0 pcs.
Viewed: 1925 times
Characteristics
Main technical characteristics
  • Ethernet ports (Uplink): 2x SFP (1000M)
  • Ethernet ports (DownLink): 1x RJ45 (100/1000M), 3x RJ45 (10/100M)
  • PoE power consumption: Port 1, 2, 3 ≤30W, port 4 ≤60W, total ≤120W
  • PoE protocols: PoE(802.3af), PoE+(802.3at), Hi-PoE (802.3bt)
  • Max. Bandwidth: 6.8Gbps
  • Packet forwarding speed: 4.91Mpps
  • Buffer memory: 1Mb
  • MAC table size: 8K
  • Flow control: half-duplex / full duplex based on PAUSE frame
  • Voltage monitoring: Yes
  • VLAN: 802.1Q
  • Port Mirroring: Many-to-one support
  • Management: WEB, SNMP V1/V2C
  • Power: DC48~57V
  • Working temperature: -30°C~65°C
  • Humidity: 10%~90%
  • Lightning protection: Lightning protection (up to 2 kV)
  • Dimensions: 150x100x30 mm
  • Weight: 480g
  • Quantity in box: 8 pcs
  • Package size (W x H x D): 240 x 265 x 75 mm
  • Gross weight: 1.24 kg
  • Warranty period: 24 months.
Dimensions and weight
Dimensions (LxWxH):
265×240×75 мм