Model: ZHWG24LM
Apple HomeKit
SKU:
Brand:
Aqara
Barcode:
Product code:
ZHWG24LM
Dimensions (LxWxH):
105×105×36.5 mm
Weight:
200 g
Already bought: 0 pcs.
Viewed: 2700 times
Characteristics
Main technical characteristics
  • Model: ZHWG24LM;
  • Wireless connection:
    • Wi-Fi lEEE 802.11 a/b/g/n/ac 2.4GHz/5GHz,
    • Zigbee/Thread IEEE 802.15.4,
    • Bluetooth 5.1; Power: 5V 2A;
  • PoE input: 48V ~ 0.27A;
  • Operating temperature: -10C – 50C;
  • Operating humidity: 0-95% RH, non-condensing;
  • Size: 105 x 105 x 36.5 mm
Dimensions and weight
Dimensions (LxWxH):
105×105×36.5 mm