Код товару: DH-PFS4206-4P-120
Артикул:
Виробник:
Dahua Technology
Штрих код:
Код товару:
DH-PFS4206-4P-120
Габарити (ДхШхВ):
265×240×75 мм
Вага:
1.24 кг
Вже куплено: 0 шт.
Характеристики
Основні технічні характеристики
  • Ethernet порти (Uplink): 2x SFP (1000M)
  • Ethernet порти (DownLink): 1x RJ45 (100/1000M), 3x RJ45 (10/100M)
  • Потужність PoE: Порти 1, 2, 3 ≤30Вт, порт 4 ≤60Вт, всього ≤120Вт
  • Протоколи PoE: PoE(802.3af), PoE+(802.3at), Hi-PoE (802.3bt)
  • Макс. пропускна спроможність: 6.8Gbps
  • Швидкість пересилання пакетів: 4.91Mpps
  • Буферна пам'ять: 1Mb
  • Розмір таблиці MAC: 8K
  • Управління потоком: half-duplex / full duplex based on PAUSE frame
  • Моніторинг напруги: Є
  • VLAN: 802.1Q
  • Дзеркало портів: Підтримка many-to-one
  • Управління: WEB, SNMP V1/V2C
  • Живлення: DC48~57V
  • Робоча температура: -30°C~65°C
  • Вологість: 10% ~ 90%
  • Блискавкозахист: Блискавкозахист (до 2 кВ)
  • Розміри: 150x100x30 мм
  • Вага: 480г
  • Кількість у ящику: 8 шт
  • Розмір упаковки (Ш х В х Г): 240 x 265 x 75 мм
  • Вага брутто: 1.24 кг
  • Термін гарантії: 24 міс.
Габарити та вага
Габарити (ДхШхВ):
265×240×75 мм