Код товару: DH-LR2110-8ET-120
Артикул:
Виробник:
Dahua Technology
Штрих код:
Код товару:
DH-LR2110-8ET-120
Габарити (ДхШхВ):
331×253×69 мм
Вага:
1.437 кг
Характеристики
Основні технічні характеристики
  • Ethernet порти (Uplink): 1x SFP (1000M), 1x RJ45 (100M/1000M)
  • Ethernet порти (DownLink): 8x RJ45 (10M / 100M)
  • Потужність PoE: Порти: 1, 5 ≤60Вт; Порти: 2, 3, 4, 6, 7, 8 ≤30Вт; Загальне: 120Вт
  • Протоколи PoE: IEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE
  • Макс. пропускна спроможність: 8.8 Гб/с
  • Швидкість пересилання пакетів: 4.17 Мpps
  • Буферна пам'ять: 2.75 Мб/с
  • Розмір таблиці MAC: 8K
  • Керування потоком: Увімкнено за замовчуванням
  • Живлення: DC 48В~57В
  • Вологість: 10% ~ 90%RH
  • Блискавкозахист: Загальний режим 4KV; Диференціальний режим 2KV
  • Розміри: 150x100x42 мм
  • Вага: 590г
  • Кількість у ящику: 8 шт
  • Розмір упаковки (Ш х В х Г): 69 x 253 x 331 мм
  • Термін гарантії: 24 міс.
Габарити та вага
Габарити (ДхШхВ):
331×253×69 мм