Оптичні приймачі-передавачі: передача сигналу зі світловою швидкістю
Оптичні приймачі-передавачі сигналу - це пристрої, які перетворюють електричний сигнал в оптичний і навпаки, забезпечуючи передачу даних по оптичним волоконним каналам зв'язку. Ці пристрої оснащені оптичним випромінювачем, який перетворює електричний сигнал в видимий або інфрачервоний світловий промінь, який передається по оптичному волокну. Після цього оптичний приймач в приймачі-передавачі перетворює світловий сигнал назад в електричний, який може бути прочитаний або використаний на приймальному боці.

Оптичні приймачі-передавачі сигналу володіють високою швидкістю передачі даних, відмінною стійкістю до перешкод і дальністю передачі. Вони мають широке застосування в телекомунікаційних системах, комп'ютерних мережах, медичних пристроях, промисловому контролі та інших галузях, де потрібна ефективна і надійна передача даних на велику відстань.

Оптичні приймачі-передавачі сигналу пропонують різні типи інтерфейсів, такі як Ethernet, USB, HDMI та інші, щоб забезпечити сумісність з багатьма пристроями. Вони можуть бути одномодовими або багатомодовими, залежно від типу оптичного волокна, яке використовується для передачі сигналу.

В цілому, оптичні приймачі-передавачі сигналу є незамінними елементами сучасних систем зв'язку, які забезпечують швидку і надійну передачу даних на великі відстані. Вони відіграють важливу роль у нашій сучасній інформаційній епохі і стають все більш поширеними.

Dahua DH-PFT3960 передатчик (TX) 1.25 Гбит/с оптичний модуль
DH-PFT3960-TX
Dahua DH-PFT3960 - це оптичний модуль передачі (TX) з пропускною здатністю 1.25 Гбіт/с від компанії Dahua. Цей модуль є ..
1,538.82 грн
Dahua DH-PFT3970 приймач (RX) 1.25 Гбіт/с оптичний модуль
DH-PFT3970-RX
Dahua DH-PFT3970 - це високоякісний оптичний приймач (RX) з пропускною здатністю 1.25 Гбіт/с від відомого бренду Dahua. ..
2,249.05 грн
Dahua GSFP-1310R-20-SMF 1 Гбит/с оптичний модуль
GSFP-1310R-20-SMF
Dahua GSFP-1310R-20-SMF - це оптичний модуль з пропускною здатністю 1 Гбіт/с, розроблений компанією Dahua. Він представл..
2,209.59 грн
Dahua GSFP-1310T-20-SMF 1 Гбит/с оптичний модуль
GSFP-1310T-20-SMF
Dahua GSFP-1310T-20-SMF - це високоякісний оптичний модуль з пропускною здатністю 1 Гбіт/с. Він призначений для використ..
2,209.59 грн
Hikvision HK-SFP-1.25G-20-1310-DF одномодовий оптичний модуль
HK-SFP-1.25G-20-1310-DF
Hikvision HK-SFP-1.25G-20-1310-DF - це двохволоконний одномодовий оптичний модуль SFP, який розроблений компанією Hikvis..
1,578.28 грн
Mikrotik S+2332LC10D 10Гбит/c комплект SFP+ модулей (Rx/Tx)
S+2332LC10D
Mikrotik S+2332LC10D - це комплект SFP+ модулів (Rx/Tx), здатних забезпечувати передачу даних зі швидкістю до 10 Гбіт/с...
12,626.25 грн
Mikrotik S-31DLC20D 1.25Гбит/c двухволоконний оптичний модуль
S-31DLC20D
Mikrotik S-31DLC20D 1.25Гбит/c - це двоволоконний оптичний модуль, призначений для використання в мережевих пристроях Mi..
961.96 грн
Mikrotik S-35LC20D (S-3553LC20D) 1.25Гбит/c комплект Rx/Tx
S-3553LC20D
Мікротік S-35LC20D (S-3553LC20D) є комплектом з двох модулів прийому та передачі даних, які забезпечують швидкість перед..
2,629.81 грн
Mikrotik S-85DLC05D 1.25Гбит/c двухволоконний оптичний модуль
S-85DLC05D
Mikrotik S-85DLC05D - це двоволоконний оптичний модуль з пропускною здатністю 1.25 Гбіт/с, який надає надійне і швидке п..
692.08 грн
Mikrotik S-RJ01 1.25Гбит/c модуль с разъемом RJ-45
S-RJ01
Мікротік S-RJ01 - це високоякісний модуль з роз'ємом RJ-45, розроблений компанією Мікротік, спеціалізуючоюся на ство..
1,154.12 грн
Ruijie MINI-GBIC-LX-SM1310 1 Гбит/с Оптичний модуль
MINI-GBIC-LX-SM1310
Ruijie MINI-GBIC-LX-SM1310 1 Гбит/с Оптичний модуль - це високоякісний пристрій, призначений для передачі даних на велик..
1,649.70 грн
Ruijie MINI-GBIC-SX-MM850 1 Гбит/с SFP Оптичний модуль
MINI-GBIC-SX-MM850
Ruijie MINI-GBIC-SX-MM850 - це один гігабіт в секунду (1 Гбіт/с) SFP оптичний модуль. Цей модуль розроблений для викорис..
1,466.22 грн
Ruijie XG-SFP-LR-SM1310 10 Гбит/с SFP+ Оптичний модуль
XG-SFP-LR-SM1310
Ruijie XG-SFP-LR-SM1310 - це оптичний модуль SFP+ з пропускною здатністю 10 Гбіт/с, розроблений компанією Ruijie Network..
4,582.14 грн
Ruijie XG-SFP-SR-MM850 10 Гбит/с SFP+ Оптичний модуль
XG-SFP-SR-MM850
Ruijie XG-SFP-SR-MM850 - це оптичний модуль SFP+, який забезпечує передачу даних зі швидкістю до 10 Гбіт/с. Він спеціаль..
2,750.55 грн
Показано від 1 до 14 з 14 (всього сторінок: 1)