Код товару: DH-CS4218-16ET-190
Артикул:
Виробник:
Dahua Technology
Штрих код:
Код товару:
DH-CS4218-16ET-190
Габарити (ДхШхВ):
540×340×90 мм
Вага:
3.14 кг
Вже куплено: 0 шт.
Характеристики
Основні технічні характеристики
  • Порти (Uplink): 2x combo RJ45/SFP (1000M)
  • Порти (DownLink): 16x RJ45 (10/100M)
  • Мережеві стандарти: IEEE802.3; IEEE802.3u; IEEE802.3x; IEEE802.3ab; IEEE802.3z
  • Потужність PoE: 1-2 порт 90Вт, 3-16 порти 30Вт (бюджет 190 Вт)
  • Розпинування PoE контактів: 1,2,4,5(V+),3,6,7,8(V-)
  • Управління: Layer 2
  • Протоколи PoE: IEEE802.3af; IEEE802.3at; Hi-PoE; IEEE802.3bt
  • Макс. пропускна спроможність: 7.2 Гбіт/с
  • Швидкість пересилання пакетів: 5.36 мп/с
  • Буферна пам'ять: 4 Мбіт
  • Розмір таблиці MAC: 8K
  • VLAN: 32
  • Живлення: 100-240В DC, 4A
  • Робоча температура: -10 °C - +55 °C
  • Блискавкозахист: Повітряний розряд: 8 кВ; Контактний розряд: 6 кВ
  • Розміри: 440×220×44 мм
  • Вага: 2.29 кг
  • Розмір упаковки (Ш х В х Г): 340 х 90 х 540 мм
  • Вага брутто: 3.14 кг
Габарити та вага
Габарити (ДхШхВ):
540×340×90 мм